کمک

کلاس این ترم ما شده سینمای وحشت.هر فیلمی که توش خون کشتار قتل جنایت خشم انتقام نفرت باشه ما موظفیم که نیم ساعت آخر کلاس را در حالی که همه چراغها خاموش است با دقت نگاه کنیم  و برایش نقد بنویسیم ، از گاو بازی تو اسپانیا گرفته  تا  فیلم Blood Diamond ....

/ 2 نظر / 12 بازدید
سيد عليرضا شمس نيا

سلام ضمن بازدید از وبلاگ جالبتان با مطلب يک عکس واقعی و منحصر بفرد از لحظه اي قبل از مرگ در وبلاگ شـمـسـه با مطلب فوق منتظر پیامتان هستم .

جنبش جهانی آزادی دانشجویان دربند

در پی فراخوان"دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب"، چند گروه و نهاد سیاسی چپ و دمکراتیک به اتفاق اکسیونی در همبستگی با دانشجویان زندانی و با خواست آزادی آنها روز جمعه ٢۸دسامبر در مرکز شهر استکهلم برگزار گردند. در این اکسیون که در هوای سرد و بارانی برگزار گردید، بیش از ٢٥٠ تن از فعالان سیاسی و ایرانیان مقیم استکهلم شرکت کردند. نمایندگان احزاب و سازمانهای های فراخوان دهنده اکسیون در حمایت از دانشجویان زندانی سخنانی ایراد کردند و دستگیری و شکنجه فعالین دانشجوئی، کارگری و زنان و همین طور سرکوب های اجتماعی و افزایش اعمال محدودیت های اجتماعی را محکوم کردند. در فواصل سخنرانی ها، جمعیت حاضر در اکسیون یک صدا شعارهائی به دو زبان فارسی و سوئدی علیه سرکوب های حکومت اسلامی و در حمایت از فعالین دانشجوئی، کارگری، زنان و معلمان سر دادند. ---------- جهانیان برای حمایت از فرزندان این مملکت به پا خواسته اند. شما برای حمایت از دانشجویان بی گناه در بند چه کرده اید؟ برای کمک به ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود قرار دهید!