فرقىنمی کند گودال آب کوچکى باشى یا دریاى بیکران... زلال که باشى، آسمان درتوست

/ 25 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اشکان

ای ، تویی ، ببخشید آقا نفهمیدم.، خیلی مخلصیم

گلناز

شیفته جونم کاش آدم هم دریا باشه و هم زلال. نه؟چی میشه؟

مهتاب

بچه ها یه سوال؟ بیایید به مطلب از یه زاویه دیگه نگاه کنیم اصلا ما هی آرزوهای قشنگ واسه هم می کنیم و فقط از زاویه ای که دوست داریم بهش فکر می کنیم بیایید این بار به انعکاس دادن این گودال یا دریا فکر کنیم اگه قرار انقدر زلال باشه پس نه تنها خوبی های آسمانی رو منعکس می کنه بلکه بدی ها و زشتی های زمینی رو هم نشون می ده اون وقت چی ؟ مثلا ممکنه یه نفر با برخورد با یه آدم زلال یک مرتبه متوجه زشتی خودش بشه اونوقت می دونین چقدر حالت بوجود میاد؟ ممکنه که اون شخص توبه کنه . ممکنه به زنه زیرش و زلالی رو کتمان کنه و بگه زشتی از تو ا نه از من . ممکنه از فرط ناراحتی خود کشی کنه و... اونوقت فکر می کنید چی باز هم زلال و قابل انعکاس بودن خوبه[چشمک]

مهتاب

نه می خواستم این آدمکو بذارم[سوال]

خانم ها و آقایان من از طرف نلسون ماندلا از همگی عذر می خواهم که باعث شدذهن شما اینقدر مشغول بشه. ولی من هنوز معتقدم زلال بودن به عمق بستگی نداره حتی آب جاری رو کف خیابون هم می تونه آسمون را نشان بده.ولی این تیکه را قبول دارم که اگه عمق گودال کم باشه زودتر گل آلود می شه؟حالا چرا آسمون بیشتر به نظر من نمادی از زیبایی و عظمت استولی از شما چه پنهان.من همیشه پیش خودم فکر می کنم آسمون زیبا تر است یا دریا؟

محمدرضا

برای اینکه همیشه صاف و زلال باشی باید مثل یک چشمه جریان داشته باشی آب داخل گودال بعد از مدتی کدر میشه ومیگنده,اگر جریان داشته باشی هم صاف وزلال میمونی وهم اینکه صدای جریانتو همه میشنوند ومیفمنهد که وجود داری.

گلناز

وای .شیفته یه جمله جدید بنویس که بحث از گودال بیاد بیرون

محمدرضا

محمدرضا

من با نظر گلناز خانم موافقم کارمون که طراحی انواع گداله مثل گدال سوزاو تبخیری....حرفمونم شده همش گدال[ناراحت]

Pouriia

in male khodetoon bood !? ghashang bood [لبخند]